1N5260BDO35E3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    1N5260BDO35E3
  • Производитель
    Microsemi Corporation
  • Описание
    Microsemi Corporation 1N5260BDO35E3 Current - Reverse Leakage @ Vr: 100nA @ 33V Impedance (max) (zzt): 93 Ohm Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -65?°C ~ 175?°C Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial Power - Max: 500mW Series: - Tolerance: ?±5% Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 1.5V @ 200mA Voltage - Zener (nom) (vz): 43V Other Names: 1N5260BDO35E3MSTR